Díky originálnímu systému naší práce umožňujeme spolupracovníkům v manažerské i poradenské kariéře vydělávat až o 50 % více peněz, než je běžné na trhu, a to při stejném časovém vytížení a zachování kvality služeb.


Jistotu

Nezávislé komplexní finanční poradenství je perspektivní obor. Celý svět přechází k osobní zodpovědnosti a snižuje se role státu (nezvratitelný trend). Neseme celoživotní perspektivu dobré práce. Společnost I.P-FINANCE je česká nízkonákladová nezávislá firma s efektivní a pružnou organizací a s originálním know-how.Vztahy

Firma není nic, firmu dělají lidé. Vaše výdělky ovlivní pouze Vaše schopnosti a píle. Neplatí u nás to, co v běžném zaměstnání, že podřízený se snaží dostat na židli svého nadřízeného a nadřízený si naopak tuto židli brání. U naší firmy je nadřízený přímo zainteresován na Vašich výsledcích, proto má důvod Vám co nejvíce pomáhat. Vy neohrožujete jeho pozici. Naopak, Vy mu svou prací pomáháte k postupu v kariéře. Většina lidí pracuje proto, aby mohla dobře žít. Náš systém je nastaven tak, aby umožňoval lidem v klidu a v pohodě pracovat, vydělávat a žít.

U nás nejste pěšec na cizí šachovnici (tak jako u většiny velkých společností). U nás jste partneři.

 

Peníze

Díky originálnímu systému naší práce umožňujeme spolupracovníkům v manažerské i poradenské kariéře vydělávat až o 50 % více peněz, než je běžné na trhu, a to při stejném časovém vytížení a zachování kvality služeb.


Pro představu: finanční poradce, který pečuje o 250-450 klientů, je schopen trvale si vydělávat 2-5 násobek průměrného platu. Nemusí hledat nové a nové klienty, nebo těm starým neustále „prodávat nové a lepší produkty“.


Kariéra

Máme smluvně garantovaná pravidla, v rámci kterých se můžete seberealizovat. Tato pravidla jsou stejná pro všechny spolupracovníky na všech pozicích kariéry. Jsme féroví. Všichni spolupracovníci mají u nás stejné podmínky. Nedáváme těm, které chceme získat, nově lepší podmínky. Hodnoty, zásady a vztahy jsou pro nás víc než zisky za každou cenu. Naše kariéra je postavena tak, aby ti, kteří poskytují služby klientům, a ti, kteří je skutečně řídí, školí, poskytují jim podporu, dostali 92 % procent peněz v kariéře. U naší firmy neplatíme za to,  že

„ ředitel řídí ředitele“. Vaše výdělky a kariéru ovlivní pouze Vaše schopnosti a pracovitost. Můžete se rozhodnout pro kariéru finančního poradce, nebo se můžete rozhodnout pro manažerskou kariéru. Spolupracovník může v průběhu spolupráce přecházet mezi kariérami.


Svoboda


Myšlenková svobodau naší společnosti nemá nikdo právo Vás nutit dělat to, co je v rozporu s Vaším svědomím a zájmy klientů.


Časová svobodavolná pracovní doba. Možnost pracovat online.


Finanční svoboda –  můžete hodně pracovat, abyste si splnili své cíle (závazky), a pak zvolnit tempo a užívat plodů své práce, rodiny, koníčků. Svoje pracovní nasazení si určujete sami při splnění podmínky zachování kvality našich služeb.


Zajímají Vás bližší informace o práci u naší společnosti?

Základní informace

* Jméno:

* Příjmení:

*

*

*

*


Vzdělání - dovednosti

*

*

*

*

*

*

* Kdy Vám můžeme zavolat? :

* V kolik hodin Vám můžeme zavolat? :

captcha

Opište prosím výše uvedený kód:

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s elektronickým zpracováním uvedených údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.).