Placené nezávislé komplexní finanční poradenství spočívá ve vypracování nezávislé komplexní finanční analýzy současného stavu klienta. Tato analýza je podkladem optimalizace financí a je základem pro individuální finanční plán.


Součástí placeného nezávislého komplexního finančního poradenství je i roční správa finančních plánů, jejich aktualizace dle požadavků a potřeb klienta.


Jsme přesvědčeni, že nejlepší a nejlevnější postup pro více jak 70 % klientů za současných podmínek na trhu je kombinace provizí (v každém produktu je automaticky zakalkulovaná i odměna za prodej finančního produktu) od finančních ústavů a placení za služby klientem přímo poradenské firmě.


Myslíme si, a naše analýza ukazuje, že tímto směrem se bude ubírat skutečné nezávislé komplexní finanční poradenství, které plně sleduje zájmy a potřeby klienta. Proto jsme zavedli kromě bezplatného nezávislého finančního poradenství i placené komplexní nezávislé finanční poradenství. Zákazníci platí za naše placené služby ročně od 1 000 Kč bez DPH. Běžná rodina platí za služby 2 000 Kč bez DPH.


Naše analýza nám prokázala, že každá koruna, kterou klient zaplatí za placené nezávislé komplexní finanční poradenství, se mu vrátí 5–20krát na úsporách, zhodnocením financí i v jistotách kvalitního komplexního a co nejlevnějšího zabezpečení.


Zažili jste, aby Vám ten, kdo Vám sepsal pojistnou smlouvu, třeba za rok poradil, že můžete platit například za pojištění auta méně, protože klesla cena auta? Pochopitelně, kdo by Vám radil, abyste ušetřili, a on z toho měl méně nebo dokonce nic? Proto jsme přesvědčeni, že naše placené nezávislé komplexní finanční poradenství je fér. My se můžeme placeným nezávislým komplexním finančním poradenstvím uživit a Vám se vyplatí za to platit.


Zaujali jsme Vás?

Zavoláme Vám

* Jméno:

* Příjmení:

*

*

*

*

*

* Kdy Vám můžeme zavolat? :

* V kolik hodin Vám můžeme zavolat? :

captcha

 

Opište prosím výše uvedený kód:

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s elektronickým zpracováním uvedených údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.).