stejně důležité jako je vydělat.

Informace Poradenství Finance

Komplexní nezávislé finanční poradenství

 

Vyhledávání

 


A A Vytisknout stránku

Byli jste s námi spokojeni?

PortfólioV současné době jsou reference náš nejdůležitější zdroj klientů. Reference nám umožňují poskytovat naše služby za co nejnižší náklady, což je pochopitelně užitek pro naše klienty.
Více informací zde

Jak mi nepříjemná pravda zachránila vztah.

Ptal se nás, jak zvládneme, když se zvýší úroky u naší hypotéky, až skončí fixace. Přiznám se, že jsem na něho byla nejdříve naštvaná, ale pak jsem se o tom s manželem začala bavit a došli jsme k názoru, že pan . . . měl pravdu. Zavolala jsem mu a poděkovala, protože nám skutečně pomohl a poradil. Jak mi potvrdil manžel, možná by to špatně skončilo i mezi námi. Oba jsme se trápili, ale netroufali jsme si to říci jeden druhému.
Více informací zde

Na kole v Chorvatsku jsem srazil německého turistu, přišel mi účet za jeho léčení a ušlý příjem 930 000 Kč.

Vážení, setkání s Vaším poradcem proběhlo za poněkud zvláštních a pro mě nelehkých okolností. A když zjistil, o jaký se jedná úvěr, vyřídil mi americkou hypotéku. Jen první rok ušetřím na úrocích 26 040 Kč a to nemluvím o sotva poloviční výši splátek. Škoda, že jsem se s Vaší společností nesetkal před dovolenou v Chorvatsku.
Více informací zde

Poprvé nám někdo vysvětlil, že kombinací určitých rizik se dá za levnější peníze dosáhnout stejného pojištění.

Například nám vysvětlil, že pojištění vážných onemocnění je možno za stejné peníze získat v pojištění běžné nemoci a ještě máme plnění, i když normálně onemocníme. Ještě jsem se nikdy nesetkal s tak profesionálním a odborným přístupem poradce. Nevěřil bych, že i dobře postavená pojistka může ušetřit v rodině 800 Kč měsíčně.
Více informací zde

Vždy, když něco řekl, logicky to zdůvodnil.

Jsem starší pán a už jsem toho v životě dost viděl a zažil. Oslovila mě již celá řada různých poradců a nabízeli mi své služby. Když jsem se jich zeptal, proč za mnou přišli, vždy odpovídali v tom smyslu, že radí lidem a že mi přišli pomoci. U zástupce Vaší společnosti mě překvapilo, že mi na otázku proč přišel, odpověděl.
Více informací zde

Viamont DSP a.s., doporučení služeb společnosti I.P-FINANCE

Vzhledem k tomu, že již z dřívějška máme zkušenosti se službami zástupců konkrétního finančního ústavu, můžeme posoudit velký rozdíl v přístupu. Po šesti letech služeb pro naši společnost Viamont DSP a.s. můžeme konstatovat, že oproti jiným I.P-FINANCE sleduje zájem náš jako společnosti a především našich zaměstnanců. My i naši zaměstnanci jsme příjemně překvapeni komplexním přístupem.
Více informací zde