Chtěl bych se podělit o zkušenosti s firmou I.P-Finance.

Váš poradce nás oslovil na základě doporučení od našeho známého. Asi jako většina lidí jsme již měli zkušenosti s různými zástupci různých pojišťoven.

 

 

Vysvětlil nám  lidskou formou, jak funguje životní pojištění. Vysvětlil nám jednotlivá rizika a vysvětlil nám, na jaké částky by člověk měl být pojištěn. Poprvé nám někdo vysvětlil, že kombinací určitých rizik se dá za levnější peníze dosáhnout stejného pojištění.


Dále nám vysvětlil pojištění vážných onemocnění.

Vysvětlil nám, že pojištění vážných onemocnění je možno za stejné peníze získat v pojištění běžné nemoci a ještě máme plnění, i když normálně onemocníme.


Také nám vysvětlil, že můžu být v nižší rizikové skupině.

Vysvětlil nám, že i když hraji závodně kopanou, můžu mít i v nižší rizikové skupině za stejné peníze dvojnásobné denní plnění, a pouze kdyby se mi to stalo při zápase, plnění mi sníží.


Vzhledem k tomu, že trávím několik hodin v autě, myslím si, že je to pro mě výhodné.


Ještě jsem se nikdy nesetkal s tak profesionálním a odborným přístupem poradce. Nevěřil bych, že dobře postavená pojistka může ušetřit v rodině 800 Kč měsíčně.


Po této zkušenosti jsem rozhodnut nechat si udělat placenou inventuru všech našich smluv a zaplatím si pravidelné služby.